Про нас пишуть

10 червня 2019 р.

dp2Университет имени Альфреда Нобеля: первый во всем!

 

 

 

 

 

21 травня 2019 р.

den«Строить будущее, понимая прошлое»
Университетом им. Нобеля учрежден молодежный научный конкурс

 

 

21 травня 2019 р.

gorodКонкурс дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення»

 

15 березня 2019 р.

opd  Тиждень Уельсу відбувся в Університеті Алфреда Нобеля

12 березня 2019 р.

 

28 лютого 2019 р.

pdf«Тільки газеті «День» сьогодні цікаві люди...»  

day

 

https://day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny-akciya-dnya/tilky-gazeti-den-sogodni-cikavi-lyudy

 

ivshina"Цього разу до Університету імені Альфреда Нобеля завітала команда журналістів із всеукраїнської газети «День» на чолі з головним редактором Ларисою Івшиною. Привітав їх засновник і президент вишу, відомий учений, професор Борис Іванович Холод. Зустріч з ним команди «Дня» та фотографування відбулися на березі Дніпра, в меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля», поруч з меморіальним символом та єдиним в Україні пам’ятником Альфреду Нобелю."

"«Я дуже радий такій можливості — вітати команду «Дня» в нашому університеті! Ми давно чекали на цю подію. Серед багатьох видань в Україні, в Європі й світі, які ми читаємо, не знаємо іншої такої газети, як «День», щоб вона цікавилася, перш за все, життям людини... Ви розумієте: йдеться не про державу чи суспільство — бо ж ми знаємо, що це зовсім інша річ... У вас щоденна цікавість до людей. Тільки газеті «День» сьогодні цікаві люди, живі люди. І ми це читаємо з великим задоволенням — і щодня очікуємо на нові зустрічі!» — відзначив засновник і президент Університету імені Альфреда Нобеля, професор Борис ХОЛОД. Як виявилось, у керівників вишу та редакції «Дня» чимало спільних друзів і багато в чому збігається бачення та розуміння проблем, які сьогодні є в Україні. Можливо, вони будуть партнерами у проведенні масштабного студентського конкурсу, який допоможе очима молоді побачити новітній етап історії рідної України."

 

 

Вересень-жовтень 2018 р.

Відкриття муралі "CONSENSUS OMNIUM" до 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля

Про цю подію пишуть:

Вручення стипендій благодійного фонду Л.Д. Кучми «Україна» 21 вересня 2018 року

Дивіться:

https://www.youtube.com/watch?v=Q2_D4aeds8s – телеканал «Україна»

https://fakty.com.ua/ua/videos/fakty-ictv-vypusk-21-10-21-09-2018/ - телеканал ISTV

https://vikna.stb.ua/ua/episode/talantam_stipendiyi/ -  телеканал CTB

Читайте:

http://www.kuchma.org.ua/kuchma/activities/19750/ - сайт благодійного фонду «Україна»

http://dnepredu.com/uk/news-3450-1437/   - Освітній портал Дніпропетровщини

24 травня 2018

NMПІДПРИЄМСТВО ОПЛАТИТЬ ВАШЕ НАВЧАННЯ
Стартує унікальна магістерська програма бізнес-освіти


17 травня 2018

NMСТАРТУВАЛО НОВЕ СТУДЕНТСЬКЕ СВЯТО –
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЄДНАННЯ29 грудня 2017

NMДо Нового Року – з добрими новинами

 

2 листопада 2017

NMА у Холода - тепло!

В Университете им. Альфреда Нобеля действительно теплая атмосфера. Залог этого - автономное отопление.
Так Университет эффективно согревает студентов и сотрудников и экономит серьезные средства в отопительный сезон...

Далі http://nashemisto.dp.ua/2017/11/02/v-dnepre-merznut-studenty-i-prepodavateli/

23 жовтня 2017

zakarpattyaВ Ужгороді відбулося засідання Ради міжнародного консорціуму університетів


У середу, 18 жовтня, в рамках відзначення 72 річниці в УжНУ, відбулося засідання Ради Міжнародного консорціуму університетів.

uzh2

"Міжнародний консорціум університетів 18 жовтня 2017 року поповнилися ще одним учасником – угоду про вступ до цієї організації підписали голова консорціуму В.Смоланка та проректор університету ім..Альфреда Нобеля (м. Дніпро) Володимир Момот."

27 вересня 2017

den     Університет імені Альфреда Нобеля: століття - за чверть віку

 

 

NMВ Днепре появилась возможность получить европейское образование

 fasad

Получить качественное европейское высшее образование в Украине, и в частности в Днепре стало реально.  Как проверить, качественно ли Вас учат в вузе?
Может ли обучение в частном вузе быть обеспечено средствами не только из вашего кармана? И выпускников каких университетов охотнее других берут работодатели?

Но — обо всем по порядку…

Качество высшего образования в вузе подтверждает лицензия и сертификат об аккредитации высшего учебного заведения, выданные Министерством образования и науки Украины. Кроме того, ВУЗ по собственной инициативе может получить ещё и международные аккредитации, подтверждающие соответствие образовательной системы в нем европейским стандартам качества…

Но являются ли эти документы гарантией последующего успешного трудоустройства?

По-настоящему качественное образование выпускников подтверждают работодатели, которые обращаются в определённый ВУЗ за своими потенциальными кадрами, и процент трудоустроенных выпускников.

Ярким примером именно такого ВУЗа является Университет имени Альфреда Нобеля, который первым в Украине получил бессрочную лицензию на образовательную деятельность, имеет 4 наивысший уровень аккредитации, а также международный сертификат о том, что его бакалаврские и магистерские программы аккредитованы европейским агентством ZEvA.
Читай далі…

dneprinfoДипломный безвиз: за европейским образованием – в Днепр, с украинским дипломом – в Европу

http://dnepr.info/news/diplomnyj-bezviz-za-evropejskim-obrazovaniem-v-dnepr-s-ukrainskim-diplomom-v-evropu

Сколько вузов в Украине предлагают своим студентам европейский уровень образования, передовые методики обучения? Практически все.

Сколько высших учебных заведений могут документально подтвердить, что качество их образовательных программ соответствует международным стандартам? Десятки. А сколько отечественных университетов готовы выдать своим студентам европейский диплом? Один. Университет имени Альфреда Нобеля – единственное высшее учебное заведение в Украине, где можно получить диплом европейского образца. А если еще и бесплатно? Фантастика? Нет, но обо всем по порядку.

Международное признание университетских программ

Бакалаврские и магистерские программы Университета в 2016 году аккредитованы немецкой агенцией ZEvA. Это означает, что качество образования украинского вуза соответствует европейским стандартам. Международное признание подтверждается также: нидерландскими (Европейский совет бизнес-образования), швейцарскими (Международная сертификационная сеть по качеству), израильскими (Ведущий центр сертификации Института стандартизации), китайскими (Сертификационная группа «Знак качества») и еще одними немецкими (Сертификация качества менеджмента) экспертами.

Высшее европейское образование дома: 2 диплома за один цикл обучения

  • «Английская филология», «Менеджмент международных проектов» – Высшая школа управления охраной труда в Катовицах (Республика Польша).
  • «Международные экономические отношения – экономическая дипломатия» –Экономический Университет Братиславы (Словакия).
  • Диплом Университета имени Альфреда Нобеля по выбору и диплом Кипрского института маркетинга (Никосия, Кипр).
  • «Правоведение» – Польский университет HUMANITAS.

Бонус для отличников ВНО – бесплатное образование

На двойных дипломах приятные новости не заканчиваются. Подтверждая британские стандарты качества высшего образования и свою социальную ответственность Университет имени Альфреда Нобеля предлагает получить высшее образование европейского качества  в Украине получить со значительной скидкой, а то и вовсе бесплатно. Университет имени Альфреда Нобеля и благотворительная организация «Международный благотворительный фонд «Планета Альфреда Нобеля» предлагают гранты на образование по направлениям: «Международные экономические отношения», «Психология», «Правоведение», «Туризм», «Филология (перевод)».

Читайте детальнее о возможностях бесплатного обучения 

28 лютого 2017

Пресс-служба Городского совета

До соціального проекту «Університет третього віку» долучилися вже 6 навчальних закладів Дніпра

Дніпро першим в Україні розпочинає реалізацію великого соціального проекту «Університет третього віку», орієнтованого на літніх людей. Освітню ініціативу міського голови Бориса Філатова влада Дніпра втілюватиме разом з вищими навчальними закладами міста. 28 лютого в приміщенні Університету ім. Альфреда Нобеля, який є одним із учасників програми, відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю. Свої підписи під документом поставили представники міської ради та керівництво вищу.

1-600

«Дякуємо університету за те, що відгукнувся на соціальну ініціативу очільника міста. У 2009 році в Дніпрі був створений Університет третього віку. Він працював локально, а нині цей масштабний проект набирає обертів, оскільки до нього приєдналися інші навчальні заклади міста. В березні розпочинається новий етап навчання. У Дніпрі мешкає близько 300 тисяч пенсіонерів, тому є з ким працювати, для кого організовувати навчання», – сказав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.
У свою чергу в. о. ректора Університету ім. Альфреда Нобеля Сергій Холод зазначив, що для навчального закладу, його викладачів приємно й почесно брати участь у реалізації проекту «Університет третього віку». «Наш заклад вже має досвід роботи з університетом для літніх людей і приємно, що зараз цей проект запрацює якісно по-новому. Дуже важливо впроваджувати таку ініціативу для людей пенсійного віку, оскільки це допомагає їм провести час з користю, дізнатися щось нове. З 2009 року через наш виш пройшли майже дві тисячі студентів-слухачів поважного віку. Всі вони були задоволені. Тому активно долучаємось і зараз», – наголосив Сергій Холод.
Безпосередній керівник соціального проекту – начальник управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Олександр Бодриченко додав, що крім Університету ім. Альфреда Нобеля, до програми долучаються Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Дніпропетровська медична академія, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, консерваторія ім. Глінки, комп'ютерна академія «ШАГ», а також центральні міська бібліотека та Будинок учителя.
«Слухачі університету вивчатимуть з-поміж іншого  психологію, економіку, правознавство, іноземні мови, а також – що дуже важливо сьогодні – комп'ютерну грамоту. Сьогодні багато процесів здійснюється в електронному форматі, і наші пенсіонери повинні володіти комп'ютером, електронними процесами для своєї ж зручності. В Університеті третього віку навчатимуть цього. Для слухачів навчання абсолютно безкоштовне. Заняття стартують 4 березня. Щоб записатися до університету, необхідно звернутися до територіального центру соціального обслуговування  за місцем мешкання. Там допоможуть у цьому питанні», – розповів представник мерії.

13 лютого 2017

NMКак университет имени Альфреда Нобеля стал теплым университетом

 

13 лютого 2017

DnGradУ Дніпрі розповіли секрети теплого університету в кризовій економічній ситуації

 

13 лютого 2017

1 menora"Университет Нобеля", колледж "Орот Исраєль" и МГПИ "Бейт Хана" подписали договор о партнерстве и сотрудничестве

2 menora

16 листопада 2016

mon ukraine Інформацію розміщено на сайті МОН України

fingram8 грудня 2016 р. у місті Дніпро на базі Університету імені Альфреда Нобеля вже вдруге відбудуться фінальні ігри відкритого Всеукраїнського Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Підтримку Турніру забезпечують Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежна асоціація банків України, заступник Голови Комітету Верховної Ради  з питань фінансової політики і банківської діяльності Денис Дзензерський та АТ «Ощадбанк».  Науково-методичний супровід Турніру здійснюють ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи».

Вже багато років Університет імені Альфреда Нобеля володіє міжнародними сертифікатами, що підтверджують його систему управління якістю освіти і активно підтримує освітні проекти, що відповідають європейським стандартам бізнес-освіти. Очолює Університет Борис Іванович Холод - доктор економічних наук, професор заслужений діяч науки и техніки України, член Клуба ректорів Європи, дійсний член Академії економічних наук України...

Більш докладно читайте на сайті МОН України: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/11/16/8-grudnya-2016na-finalnix-igrax-u-m.-dnipro/

21 січня 2016

oblradaОфіційний сайт Дніпропетровської обласної ради
http://oblrada.dp.ua/press/news/default/2016-01/3865 

На Дніпропетровщині за грантові кошти навчатимуть сім’ї переселенців розвивати власну справу
Дніпропетровська область планує залучити міжнародну фінансову та експертну допомогу Європейського Союзу та інших міжнародних фінансових інституцій для реалізації спільних польсько-українських проектів щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам/переселенцям та демобілізованим, забезпечення гендерної рівності, утворення нових робочих місць, розвитку прямих бізнес-контактів між підприємцями України та Республіки Польща.

Відповідний меморандум про співпрацю 21 січня підписали Дніпропетровська обласна рада, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, Дніпропетровський Регіональний благодійний фонд «Українсько-Польський Центр сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій», Фонд Краківського Економічного Університету та Польсько-Українська фундація Європейської інтеграції (м. Варшава, Польща).
Перший пілотний проект «Міст підприємництва» стосуватиметься допомоги родинам переселенців у створенні власного бізнесу. Орієнтовно його учасниками стануть 15 сімейних пар із Донецької та Луганської областей. За рахунок грантових коштів передбачається їх навчання/перепідготовка і надання стартових можливостей (компетентності, навички, технології, інформаційне і правове забезпечення) для початку власного сімейного бізнесу. Навчання проходитиме на базі Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля.
«Цей проект охоплює відразу два напрямки - допомога сім'ям переселенців і розвиток малого та середнього бізнесу в Дніпропетровській області. Спільно ми пропонуємо ефективну систему, яка допоможе вирішити питання з працевлаштуванням людей, дасть перший імпульс для їх розвитку. Польща є нашим важливим і ефективним партнером на шляху європейської інтеграції. Впевнений, що проект принесе вагомі результати», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.
Перший заступник голови облради Святослав Олійник зазначив, що успіх проекту залежить від консолідації і згуртованості двох гілок влади та навчальних закладів. Грантові кошти можна буде вкласти у оновлення навчальної бази, обладнання та підвищення кваліфікації викладачів. Це, у свою чергу, допоможе родинам із зони АТО, демобілізованим та людям, що знаходяться у центрах зайнятості отримати дійсно необхідну освіту та стати спеціалістами, яких потребують наші підприємства.
За словами президента Дніпропетровського університету імені А. Нобеля Бориса Холода, вже у вересні 2016 року в Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля буде відкрито нову спеціальність, орієнтовану на підготовку фахівців з управління європейськими проектами. Також активній реалізації таких проектів сприятиме створений в університеті науково-дослідний центр трансформації суспільства та моніторингу поширення європейських цінностей.
Радник голови облдержадміністрації Віталій Литвин підтвердив єдність позиції обласної ради та облдержадміністрації: від запропонованої взаємодії та подальшої реалізації спільних проектів суспільство стане міцнішим, адже це дасть змогу інтегрувати у нашу громаду переміщених та демобілізованих осіб.
Також у рамках співпраці між дніпропетровською та польською стороною планується реалізація численних грантових проектів, і польські експерти висловили готовність організувати підготовку й подання конкурсних заявок і проектної документації до відповідних європейських та світових інституцій, брати активну участь у реалізації проектів та звітності щодо них. За словами експерта з європейських проектів Фонду Краківського Університету Економіки Станіслава Алвасяка, одразу після етапу ідентифікації пріоритетних потреб української сторони та аналізу можливостей грантової допомоги з боку найпотужніших світових та європейських фундацій є змога швидко перейти до реалізації одразу не менш як 10 проектів, спрямованих на допомогу різним верствам населення регіону. Вони стосуватимуться захисту прав людини, допомоги вимушеним переселенцям, зменшення безробіття, впровадження сучасних освітніх технологій, інноваційних інформаційних технологій та європейських стандартів у роботу місцевого самоврядування, розвиток соціальних програм тощо.

Подія 21.01.2016 у ЗМІ

http://photo.ukrinform.ua/rus/current/photo.php?id=750149

http://glavnoe.dp.ua/articles/Na-Dnipropetrovshhyni-simi-pereselenciv-navchatymut-rozvyvaty-vlasnu-spravu

http://dniprograd.org/2016/01/22/na-dnipropetrovshchini-za-grantovi-koshti-navchatimut-simi-pereselentsiv-rozvivati-vlasnu-spravu_43173

http://akmc.in.ua/index.php/ru/2631-biznes-pomoshch-vpl-ot-polshi

http://gorod.dp.ua/news/113170

http://sprotyv.info/ru/news/dnepr/na-dnepropetrovshchine-za-granty-budut-uchit-pereselencev-i-demobilizovannyh-razvivat

http://nf.dp.ua/2016/01/na-dnipropetrovshchyni-za-hrantovi-koshty-navchatymut-simyi-pereselentsiv-rozvyvaty-vlasnu-spravu/

http://dneprcity.net/dnepropetrovsk/na-dnepropetrovshhine-za-granty-budut-uchit-pereselencev-i-demobilizovannyx-razvivat-svoe-sobstvennoe-delo-foto/

http://studic.info/regioni/317703.html

30 жовтня 2015

zmist

Всесвітній день заощаджень у Дніпропетровському університеті ім. Альфреда Нобеля

 

Газета "Наше місто" - 30 квітня 2015 року

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ОСВІТИ НА БЕРЕЗІ ДНІПРА

На запитання старшокласників Дніпропетровського міського юридичного ліцею відповідає Борис ХОЛОД, президент Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля
ПРОГРАМИ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ: ДРУГУ ХВИЛЮ РОЗПОЧАТО

visty

12 березня 2015

Престижно навчатися в Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля, почесно одержати державний диплом!

29 травня 2014
Газета "Наше мисто"
Читайте про Університет Альфреда Нобеля

nm

11 липня 2014
"Газета по українськи"  від 11 липня 2014 року.

pishut1

pishut2

9 квітня 2014

katov The new double degree programme with Alfred Nobel University

 katovitse

22 січня 2014

С 6 по 16 января 2014 г. студенты 4-го и 5-го курсов направления «Филология» Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля в составе 18 человек проходили стажировку в г. Новый Сонч, республика Польша. Стажировка была организована посредством совместной деятельности кафедры английской филологии и перевода Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля в лице Натальи Зинуковой и университета WSB-NLU, расположенном в городе Новый Сонч, в лице ректора Виктора Патены.

Об этом в польской прессе:

ns

http://portalpolski.pl/malopolskie-14/nowy-sacz-55/studentki-z-dniepropietro%20wska-w-wsb-nlu-i-sadeckich-szkolach-15788.text.htm 

 

planty http://www.planty.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1107:studentki-z-d

8 жовтня 2013

 argfakt

В рамках украинской соцпрограммы пожилые люди
бесплатно слушают лекции и делают гимнастику

Недавно в Одессе открыли Университет третьего возраста, в котором обучают пенсионеров. Это бесплатный социальный проект, действующий в нескольких городах при поддержке местных властей, а преподаватели здесь работают на волонтерских началах.
АиФ.ua узнал, где и чему обучают в таких проектах пожилых людей.
В Одесском заведении открыли пять факультетов: компьютерный, здорового образа жизни, культуры и искусства, иностранных языков и психологии. У местных пенсионеров сейчас самые востребованные предметы – это основы работы на компьютере и английский язык, рассказала зав. отделением социально-бытовой адаптации территориального центра соцпомощи Приморского района Одессы Ольга Филиппова. Из желающих учиться компьютерной грамоте сформировали четыре группы, в каждой – по 12 человек. Помимо этого в университете обучают и оздоровительным методам, в частности, йоге, массажу, дыхательной гимнастике и упражнениям для опорно-двигательного аппарата.
«Мы сами составляли программу, основываясь на пожеланиях будущих «студентов», – отметила Филиппова.

В Одессе учебный год уже стартовал, а в Днепропетровске он начнется 19 октября. Здесь с 2009 г. на базе университета им. Нобеля действуют два направления – экономический и гуманитарный с целым блоком психологии и социологии, притом каждый год учебная программа обновляется. Как и в других подобных соцпрограммах, в рамках проекта совместно со школами обучают основам компьютерной грамоты.
Из новых тем этого года – современный валютный рынок, противодействие киберпреступности, особенности менеджмента в разных странах. Помимо того, впервые на лекциях университета расскажут о достижениях и проблемах волонтерского движения в Украине, рассказала АиФ.ua координатор учебного процесса днепропетровского Университета третьего возраста Любовь Крутько.
Лекции слушают около 500 пенсионеров в возрасте до 80 лет. В день проходит по две ленты, каждая длительностью в 80 мин. После обучения слушатели передают свои знания детям, общаются с зарубежными родственниками в соцсетях и ориентируются в экономической ситуации Украины. По словам Крутько, благодаря лекциям «студенты» умеют отличать качественный товар от подделки и знают, как правильно делать покупки в супермаркетах.

«Это помогает пенсионерам жить, – отметила координатор учебного процесса. – Их практика после обучения – это здоровый образ жизни и хорошее самочувствие».
Больше половины слушателей учились в Университете третьего возраста в первый год в 2009 г. Практически у всех есть высшее образование, сказала Крутько. В этот раз в заведение «поступили» около десяти кандидатов наук, также много врачей, инженеров и экономистов. Притом днепропетровские пенсионеры уже пятый год сами определяют даты, когда они сядут за парты и когда обучение подойдет к концу. К примеру, в 2014 г. ленты закончатся 12 апреля.
«Так решили только потому, что весной у пенсионеров начинается дачный сезон, и мы не хотим их отрывать от здорового образа жизни на природе, – рассказала Крутько. – Учащимся так удобнее».
Пятый год подряд в Университете третьего возраста будет у

Про нас пишуть