Участь у семінарі «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики» в Національному банку України


16-17 травня 2019 року у Національному банку України відбувся семінар «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», на який була запрошена завідувач кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор Болгар Тетяна Миколаївна.

Своїми враженнями від семінару поділилася Тетяна Миколаївна, акцентувавши на важливості проведення таких заходів саме для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

bolgar

vse

sertДуже важлива і актуальна інформація була надана фахівцями НБУ: директором Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Сергієм Ніколайчуком щодо дієвості монетарного трансмісійного механізму в сучасних умовах України; керівником проектів та програм Департаменту відкритих ринків Емалом Бахтарі щодо особливостей регулювання потоків капіталу в рамках нововведень Закону України «Про валюту і валютні операції».

Велике враження залишилось від лекції фахівця-практика, керівника напряму інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Сергія Ягнича «Sustainable Capital Markets».

Напрацювання та матеріали, що були отримані на семінарі, безперечно, принесуть користь у процесі наукової та викладацької діяльності.

Такі зустрічі та плідна робота сприяє розвитку ділових стосунків, надає можливість навчальні матеріали зробити цікавими і сучасними, залучати до проведення досліджень талановиту молодь.

Участь у семінарі «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики» в Національному банку України1/0