Університет імені Альфреда Нобеля підписав меморандум про співпрацю з ТОВ «Компанія «Дніпроавіасервіс»


Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля, та Микола Іванов, директор «Дніпроавіасервіс», урочисто підписали меморандум про взаємну співпрацю на засіданні ректорату.

Студенти та випускники Університету імені Альфреда Нобеля чудово зарекомендували себе на ринку праці регіону та країни. Цим фактом дуже пишається колектив інноваційного та теплого Університету імені Альфреда Нобеля.

Так і велика компанія з міжнародних перевезень «Дніпроавіасервіс» має стратегічні плани щодо співпраці з Університетом імені Альфреда Нобеля та готова надати студентам та випускникам місця для проходження виробничої практики, стажування, участь у спільних проектах та запропонувати стабільну роботу.

Укладання таких умов є можливим через відмінні знання, які демонструють випускники, а також позитивні відгуки та рекомендації про студентів Університету, які бездоганно володіють іноземними мовами та мають добрі знання та навички з управління та організації.

Університет імені Альфреда Нобеля в черговий раз довів, що його випускники мають чудові теоретичні та практичні знання та навички та підготовані для роботи на підприємствах міста.

Університет імені Альфреда Нобеля підписав меморандум про співпрацю з ТОВ «Компанія «Дніпроавіасервіс»1/0