Клуб аспірантів і докторантів

27 жовтня 2016

В Університеті Імені Альфреда Нобеля  було проведено засідання клубу аспірантів, на якому були присутні аспіранти  першого та другого року навчання за педагогічними спеціальностями. На зустрічі д.пед.н., професор Волкова Наталія Павлівна,  завідувач відділу аспірантури та докторантури Куянова Світлана Іванівна розповіли про особливості підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у вищих навчальних закладах.

asp1

Підготовка в аспірантурі передбачає засвоєння здобувачами третього рівня вищої освіти освітньо-наукової програми підготовки науково-педагогічних кадрів зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

asp2

Професором Волковою Н.П. була проведена лекція на тему: «Дисертаційне дослідження: технологія підготовки».

asp3

Результатом такого тісного спілкування з аспірантами стали пропозиції щодо роботи клубу аспірантів, проведення відкритих лекцій для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

4 лютого 2016

Чергове засідання Клубу аспірантів і докторантів

Відділом аспірантури та докторантури спільно з кафедрою педагогіки та психології проведено засідання клубу аспірантів, відвідувачами якого стали аспіранти першого року навчання.

 asp2

 asp1

На зустрічі доктор педагогічних наук, професор Волкова Наталія Павлівна, завідувач відділу аспірантури та докторантури Куянова Світлана Іванівна розповіли про особливості навчання в аспірантурі. Також розглядалися питання щодо вимог до публікацій результатів кандидатських дисертацій, структури кандидатської дисертації та можливості і перспективи науковців в подальшій праці.

 asp3asp4

 asp5

 asp6

Результатом такого тісного спілкування стали пропозиції щодо організації семінарів, майстер-класів для аспірантів наукового ступеня доктора філософії.

Бажаємо аспірантам університету творчої наснаги у подальшій роботі над написанням дисертації!

8 вересня 2015 року

Ювілей видатного вченого Володимира Андрійовича Ткаченка

Споконвіку гармонійний устрій кожного суспільного утворення – від  маленької родини до великої  держави - заснований на пошані до мудрих, тих, за  ким досвід та розум.
Тому і не дивно, що в славний день 80-річчя Володимира Андрійовича Ткаченка - президента Міжнародної академії біоенерготехнологій, доктора економічних наук, професора кафедри економіки підприємства та міжнародного бізнесу  ДУАН -  привітати ювіляра та побажати йому здоров'я  та подальших успіхів, життєвих та творчих - до актової зали Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля  прийшли керівники університету та його структурних підрозділів.

 tkach2

 tkach3

У цей святковий день привітати ювіляра пришли й численні гості – з різних країн, міст України, підприємств, наукових установ і університетів. Багато хто з них тепло привітали його, як свого вчителя та наставника в науці. А сьогоднішні аспіранти Університету підготували для нього спеціальну святкову концертну программу.  Сам ювіляр вразив всіх присутніх готовністю весь час бути у діалозі – з часом,  з молоддю, з самим собою… Саме так  - "ДІАЛОГ З ЧАСОМ  ТА З СОБОЮ"  - називається книжна трилогія, фінальна частина якої вийшла з друку напередодні свята.

 tkach4

За рішенням вченої ради Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля,  а також опікунської ради "Міжнародного благодійного фонду "ПЛАНЕТА АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ"   Володимиру Андрійовичу Ткаченку в цей день було урочисто вручено  орден  "За наукові досягнення"

tkach1

Під час його вручення всі коллеги були одностайні в тому, що творчої енергії та натхнення  ювіляру вистачить ще надовго.
Зазначимо, що в організації цього всеуніверситетського свята найактивнішу участь приймав Клуб аспірантів та докторантів начолі з Світланою Іванівною Куяновою.

18 березня 2015

Не наукою единою...

18 березня 2015 року, крім відкриття Днів Науки, в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася ще одна значна подія ...

Фотогалерея

Все у цій події було не цілком звично - і не цілком сучасно ... точніше, все було дещо з іншого часу. Все - починаючи від імені Олександра Гріна на афіші (для постановки учасники обрали "Блискучий світ", який і в куди більш театральні часи не вважався постановочної прозою!), і, продовжуючи традицією домашнього театру, яка так слабо поєднується з сьогоднішнім мобільним, віртуальним, прагматичним ... і прочая, і прочая ... зовсім не блискучим  нашим світом.

teatr6

Отже, клуб аспірантів після кількох місяців театральних задумів і репетицій, запросив перших глядачів на "домашній" показ, названий на запрошеннях "творчим вечором аспірантів" за мотивами однойменного твору Олександра Степановича Гріна. Ролі виконували:

 • ДРУД - Світличний Дмитро
 • РУНА - Поліковська Євгенія
 • ТАВІ   - Тараненко Яна
 • CУДДЯ (ТЬОТЯ РУНИ)- Куянова Світлана
 • ГАЛЛЬ- Резяпов Кирило
 • ДИРЕКТОР ЦИРКУ - Барташевська Юлія
 • КЛОУН АРСІ- Васильєва Ольга
 • КАСИР-Мішустіна Тетяна

МИЛІОНЕРИ:

 • 1-ий (БАТЬКО РУНИ)- Курін Павло
 • 2-ий - Гудим Михайло
 • 3-ий- Гарус Кирило

Режисер-постановник Світлана Світлична так побудувала сценічний простір, що проекція старовинних фотографій та листівок стала не тільки фоном змінюваних сцен - на вулиці, в ресторані, під куполом і на арені цирку, в парку, - але й пронизала собою костюмованих персонажів, розфарбовуючи все, що відбувається у фантастичні тони і створюючи ілюзію польоту і в сценах з Друд і Таві.

teatr1-1

Про що ця постановка? Про диво, яке так легко зламати або розтоптати, про талант, який крихкий і незахищений, про мрію про політ, який може бути споганений і перетворений на шоу…

teatr9 teatr8

У кращих традиціях домашнього театру всі виконавці перетворювалися на дійових осіб прямо на наших очах: ​​циліндри, перуки, серпанкові сукні ... і трохи іншого погляду на наше життя, в якому  іноді так не вистачає казки. І Світлана Іванівна Куянова, сувора начальник відділу аспірантури, була так виразна в ролі владної дами з вищого світу (Суддя), і відразу декілька "королів епізоду" вразили уяву "шановної публіки" - Юлія Барташевська, Тетяна Мішустіна, В'ячеслав Косарєв, Ольга Васильєва ... І, звичайно , перетворені в головних персонажів Дмитро Світличний, Євгенія Поліковська, Кирило Разяпов, Яна Тараненко ... Для них години репетицій і хвилини сценічного життя, - досвід перший, важливий, дорогоцінний.

І, наостанок, кілька слів про вдячну публіку. Яка пробачила невмілість. І чесно захопилася перевтіленням. І щиро аплодувала ... І вимагає сценічного продовження! ..

                               

                                     Дивилася і захоплювалася Ганна Гронська

 

18 грудня 2014

Засідання Ради молодих вчених і клубу аспірантів
на тему „Забезпечення ефективної системи запобігання
та виявлення академічного плагіату у наукових працях молодих вчених”

asp6

18 грудня 2014 року відбулось чергове засідання Ради молодих вчених і клубу аспірантів університету. Темою засідання було „Забезпечення ефективної системи запобігання та виявлення академічного плагіату у наукових працях молодих вчених”.

asp1

Завідувач аспірантури та докторантури Світлана Іванівна Куянова ознайомила аспірантів з вимогами нового Закону України „Про вищу освіту” щодо відповідальності за якість наукових робіт. Начальник наукового відділу  Ольга Володимирівна Дашевська розповіла про типи плагіату і методи його виявлення у наукових працях. Було обговорено сучасні Інтернет-технології та програми аналізу текстів на запозичення.

asp3 asp5

На засіданні було прийнято пропозицію до ректорату щодо впровадження електронної системи перевірки текстів наукових робіт (тез доповідей, статей, дисертацій) на запозичення в університеті.

23 жовтня 2014 року

Відділом аспірантури та докторантури спільно з науковим відділом проведено засідання клубу аспірантів, відвідувачами якого на цей раз стали аспіранти та здобувачі першого року навчання.

aspokt1 aspokt2

На зустрічі д.е.н., професор Ткаченко Володимир Андрійович, д.пед.н., професор Волкова Наталія Павлівна, к.е.н., доцент Дашевська Ольга Володимирівна, завідувач відділу аспірантури та докторантури Куянова Світлана Іванівна розповіли про особливості навчання в аспірантурі та можливості і перспективи молодих науковців у вищій освіті та бізнесі України і світу.

aspokt3 sapokt4

На засіданні було обговорено оновлення складу Ради молодих вчених університету та запропоновано обрати головою Кириченко Олену Валеріївну – аспірантку спеціальності «Економіка та управління національним господарством».

aspokt5 aspokt6

Результатом такого тісного спілкування з аспірантами стали пропозиції щодо роботи Ради молодих вчених, організації семінарів для аспірантів, здобувачів наукового ступеня доктора філософії.

18 листопада 2013 року

Відділом аспірантури спільно з науковим відділом проведено засідання клубу аспірантів.

asp1

На засіданні розглядалися питання щодо вимог до публікацій результатів кандидатських дисертацій та розглядалася  структура кандидатської дисертації.
Фото засідання 
На засіданні були присутні аспіранти та здобувачі 1-2 років навчання за економічними та педагогічними спеціальностями.

18 лютого 2013 року

Відбулося чергове засідання клубу аспірантів Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, проведеного відділом аспірантури і докторантури та науковим відділом за участю кафедри загальної та соціальної педагогіки.

klub

Засідання розпочалося зі вступного слова доктора економічних наук, професора Ткаченка Володимира Андрійовича та доктора педагогічних наук, професор Волкової Наталі Павлівни.На засіданні клубу відбулися презентації дисертаційних робіт аспірантів Бикової Вікторії Олександрівни, Ніколенко Людмили Миколаївни та Манохіної Ірини Вікторівни.
Фото засідання
В обговоренні робіт приймали участь доктор психологічних наук, професор Ткач Т.В., кандидат педагогічних наук Нестеренко О.А. та аспіранти університету, які навчаються за спеціальністю «теорія та методика професійної освіти».

Бажаємо аспірантам та здобувачам університету творчої наснаги у подальшій роботі над написанням дисертації!

Клуб аспірантів і докторантів